I dashuri i Fifit bën dedikim romantik për këngëtaren: “Me ty veç shpirti flet”

“Me ty veç shpirti flet”, partneri i Fifit bën dedikim romantik për këngëtaren. Një ndër çiftet më të përfolura së fundmi në estradë janë këngëtarja e njohur, Fifi dhe partneri i saj, Adis Patushi.

Lidhje e tyre ka nisur prej muajsh dhe tashmë ata janë të pandashëm teksa nuk mungojnë edhe dedikimet romantike për njëri-tjetrin. Këtë herë ishte Adisi ai që postoi një imazh përkrah të dashurës së tij, ndërsa të dy dukeshin elegant në veshje pas një mbrëmje muzikore të Fifit.

“Me ty veç shpirti flet”, ka shkruar Adisi në mbishkrimin e imazhet ku çifti shihen të lumtur krah njëri-tjetrit.

Të shumta ishin edhe komente nga ana e ndjekësve të tyre, ndërsa nuk ka munguar as ai i Fifit, e cila ka shkruar: Veç ty të donë shpirti”.

Kujtojmë që marrëdhënia e tyre ka qenë mjaft e përfolur, kjo edhe për faktin se Adisi vite më parë ishte i martuar me modelen, Adrola Dushin me të cilën ka një djalë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu