I ndezi 10,000 “petarde” përnjëherë, rezultati mahnitës (VIDEO)

Mos e provoni këtë në shtëpi edhe nëse ju duket interesante, pasi videoja është krijuar për arsye shkencore dhe argëtuese.

Shikojeni rezultatin kur ndizen 10,000 “petarde” përnjëherë.

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu