Ibrahimi sfidon Grubin: Ju s’keni as edhe nje projekt te realizuar, këtë e dëshmoj

Në debatin e sotëm në TV21, bartësi i listës i koalicionit “Rilindje me Besë” Zeqirija Ibrahimi, kërkoi llogari nga oponenti i tij politik nga BDI, Artan Grubi, për premtimet e kota të dhëna para zgjedhjeve të fundit parlamentare. “E hapim platformën në çfarëdo faqe që ju dëshironi, dhe do të shihni se nuk keni realizuar asgjë që keni shkruar në platformë”, tha Ibrahimi. Grubi i iku ballafaqimit me Ibrahimin me fakte rreth platformës dhe as që e përmendi platformën e 2014-tës në replikën e tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu