Interi dëshiron të sakrifikoj për merkato, Bastoni nuk leviz

Alesandro Bastoni mund të jetë sakrifica e Interit në merkato sipas zërave, por agjenti i mbrojtësit, Tullio Tinti, qartësoi se ai është i lumtur te zikaltërit.

“Ai është sigurisht një tifoz i ekipit për të cilin luan dhe prandaj është i lumtur të qëndrojë tek Interi. Por ai është gjithashtu një profesionist. Ky është futbolli dhe gjithashtu duhet të përshtateni me të. Ai është i kënaqur që ndodhet te klubi i ëndrrave të tij. I lumtur që luan për Interin, fanellën zikaltër e ka nën lëkurë”, ka thënë ai për “Sportitalia”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu