Intervista e CR7 lë gjurmë, Manchesteri heq posterin e tij gjigant nga Old Trafford (VIDEO)

Një poster mural masiv i Cristiano Ronaldos është hequr nga Old Trafford. Ky veprim vjen disa ditë pasi sulmuesi i Manchester united sulmoi klubin e tij në një intervistë për “SunSport”.

Akuzat e tij ishin të rënda dhe klubi nuk e ka pritur mirë këtë gjë, ku tashi është e qartë se largimi i tij është shumë pranë. Për këtë gjë, klubi ka urdhëruar që posteri gjigant i CR7 që mbulon një pjesë të konsiderueshme të stadiumit Old Trafford, të hiqet.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu