Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Ivana Knoll u shfaq në Volksparkstadion në Hamburg. Tifozja më e famshme kroate është shfaqur me geta të kuqe, të kombinuar me një triko të shkurtër bardh e kuq.

Knoll tërhoqi vëmendjen e fansave dhe fotografëve kroatë dhe bëri një shenjë në zemër me duar dhe dërgoi puthje nga tribuna.

Ajo arriti në Gjermani pak para nisjes së Kampionatit Evropian, gjersa ndau detaje nga akomodimi në Berlin.

“Kam paguar 650 euro për një natë, dhe çmimi përfshin: dhomë të vjetër pa ngrohje, palestra dhe pishina nuk janë të disponueshme për shkak të renovimeve dhe për më tepër, menaxheri është i papërshtatshëm”, shkroi ajo në një video.

Knoll tërhoqi vëmendje të madhe në Kampionatin Botëror në Katar në 2022.

Për të pati shkrime të ndryshme në tabloidet ndërkombëtare, duke u komentuar më shumë për paraqitjet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu