Jakov Milatoviq është kryetari i ri i Podgoricës

Jakov Milatoviq është kryetari i ri i Podgoricës dhe rezultati është i jashtëzakonshëm për ne në Podgoricë, tha Boris Pejoviq, zyrtar i lëvizjes Evropa Tani, transmeton InfoShqip.

“Nuk presim ndryshime. Do të kemi përfaqësues në Zhabljak. E përgëzoj iniciativën Durmitor që na ka përkrahur” – tha Pejoviq.

Podgorica nga sonte është qytet i lirë, tha në konferencë Jakov Milatoviq.

Faleminderit që i njihni këta njerëz rreth meje që janë pjesë e ekipit fitues. Faleminderit për njohjen e një ekipi njerëzish të ndershëm dhe të ndershëm që do të bëjnë një mrekulli nga e gjithë Podgorica. Se njerëzit në Podgoricë duhet të jetojnë, jo të mbijetojnë” – tha ai./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu