Jolie tradhëtoi Pitt me një miliarder të martuar

Pitt ishte ai që u sulmua më tepër se e kishte tradhëtuar bashkëshorten e tij, por të dhëna tronditëse janë bërë publike ditët e fundit. Burimet e afërta të revistës “Star” kanë thënë se bëhet fjalë për një tradheti nga aktorja 41 vjeçare, dhe ky nuk është Johnyy Depp, me të cilin aktorja u komentua për një flirt gjatë vitit 2010. Po sipas të njëjtit burim, Angelina e ka tradhëtuar Brad 6 muajt e fundit, me një miliarder të martuar”.

“Atyre iu është dashur të shprehin ndjenjat për njëri-tjetrit, por janë takuar fshehurazi sa herë që kanë dashur këto 6 muajt e fundit”.

Aktorja e ka tradhetuar Pitt me një miliarder, pasuria e të cilit arrin 1 miliard dollarë dhe ashtu si Angelina, ka financuar shumë fushata e fondacione humanitare.

“Ata janë takuar në shumë evente bamirësie, si në SHBA edhe më gjerë. Ai është shumë simpatik, me prejardhje nga Lindja e Mesme, ndërkohë që është arsimuar në Oxford. Tërheqja mes tyre ishte e menjëhershme”, përfundoi burimi për “Star”. /albeu


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu