Juventus nis bisedimet me Raiolan për Pogban

Juventusi ka filluar negociatat me Mino Raiola për të rikthyer Paul Pogba në Torino. Sipas le10sport.com, bisedimet kanë filluar me seriozitet pas disa muajsh ku kishte vetëm fjalë.

Pogba nuk e ka fshehur kurrë dashurinë e tij për Juven dhe ka pasur një keqardhjeje rreth transferimit të tij prej 105 milion eurosh në Manchester United në verën e vitit 2016.

Miralem Pjanic dhe Adrien Rabiot prite të largohen ndërsa Pogba të rikthehet. Pogba ka zhvilluar 178 për Juventusin duke shënuar 34 gola dhe 40 asistime.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu