Kiara tregon se i është rritur oreksi shumë, nuk po mund të ndalet së ngrëni këto gjëra

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo ka publikuar gjëra të ëmbla, që duket se po i hahen gjatë shtatzënisë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu