Kim Kardashian rishkruan “rregullat” e tapetit të kuq në Met Gala

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në çdo dalje publike. Por Kim Kardashian i befasoi të gjithë teksa mori pjesë në Met Gala me një veshje të pazakontë. Ylli televiziv duket se ishte frymëzuar nga ish burri i saj, Kanye West, pasi kishte mbuluar plotësisht fytyrën me veshjen e zezë Balenciaga.

Duke e mbajtur të thjeshtë: Kim Kardashian mbuloi plotësisht fytyrën e saj në një ansambël Balenciaga tërësisht të zezë kokë e këmbë, përfshirë balaklavën, kur mbërriti në Muzeun Metropolitan të Artit në New York City të hënën

Ajo shoqërohej nga një njeri misterioz, i mbuluar po ashtu tërësisht në të zeza, i cili ngjante shumë me Kanye West. Por megjithëse të gjithë besonin se ishte ish burri i saj që e shoqëroi në Met Gala, në fakt ishte Demna Gvasalia, drejtoresha krijuese e Balenciaga.

Kim dhe Kanye, nga të cilët i dhanë fund martesës pak muaj më parë, herë pas herë kanë përdorur veshje të ngjashme nga marka luksoze. Muajin e kaluar, ylli i televizionit dukej e panjohur me një trup të maskuar gjatë festës së promovimit të albumit të reperit “Donda” në Atlanta.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu