Klubi italian e ka seriozisht për Cristiano Ronaldon

Cristiano Ronaldo është në qendër të vëmendjes këto kohë, pasi portugezi nuk është i lumtur te Man. Junajted dhe pritet të largohet. Mes skuadrave kandidate për të pritur Ronaldon është Napoli.

Bajern Munihu e hoqi si mundësi, Atletiko Madrid ishte një opsion jetik, por tifozët spanjollë nuk ishin dakord për këtë transferim. Çellsi dhe Bajern nuk e konsiderojnë pasi rroga e ish-lojtarit të Real Madrid është tepër e lartë.

Napoli duket se nuk ka ndërmend të tërhiqet, dhe sipas “AS”, De Laurentis dhe Mendes pritet të bëjnë një takim së bashku për të diskutuar për Kristiano Ronaldo. Në Napoli ata duan ta bëjnë Maradona-n e ri.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu