Kolona veturash, gjendja aktuale pas bastisjes në “Tabanoc”

Policia dhe Prokuroria kanë zhvilluar sot bastisje në pikën kufitare “Tabanoc”. Nga MPB thonë se detaje për rastin do ë japin gjatë ditës së nesërme.

Si pasojë e bastisjeve janë krijuar kolona të gjata veturash.

Në vijim TV21 sjell pamje nga “Tabanoci”.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu