Kryeministri Kovaçevski flet për incidentin e armatosur në Çair (VIDEO)

Kryeministri Dimitar Kovaçevski ka folur lidhur me incidentitn e para disa netëve në Çair. Kovacevski ka thënë se personi i cili ka shkelur rendin dhe qetësinë me këtë rast, tani gjendet në burg dhe i është caktuar paraburgim 30 ditor.

Fjalimin e Kovaçevskit mund ta përcillni në videon në vijim.

VIDEO:

IMG_0266


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu