Kryeministri Rama shijon fundjavën me Zahon, poston foton në slitën festive (FOTO)

Kryeministri i vendit Edi Rama, këtë të shtunë ia ka dedikuar familjes, ashtu si shihet nga pamjet, ai ka shëtitur nëpër Tiranë me djaline tij, ndërkohë që kryeqyteti është në atmosferë festive, për shkak të festave të fundvitit.

Se fundmi, në “Facebook”, ka ndarë një foto me djalin e tij të vogël Zahon, ku shfaqen ulur në një slitë dhe në sfond ndodhet pema e Krishtlindjeve.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu