KSHZ: Ja sa votuan deri në ora 15:00

Deri në orën 15:00 janë marrë të dhënat për pjesëmarrjen në zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare 2024 në Maqedoninë e Veriut.

Dalja e votuesve është 32.12% për zgjedhjet presidenciale, ndërsa për parlamentaret është 36.84%, njoftoi Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ).


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu