Kthesa e papritur, Ousmane Dembele drejt gjigantit anglez

Ousmane Dembele nuk do të rinovojë kontratën me Barcelonën dhe pritet që e ardhmja e tij të jetë jashtë LaLiga.

PSG ka qenë ekipi më i përfolur për sulmuesin francez, por duket se gjërat kanë ndryshuar së fundmi.

Chelsea është klubi favorit tani për shërbimet e Dembele, i cili ka shkëlqyer në pjesën e dytë të sezonit te Barcelona.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu