“Kush ka motër botën ka”, si rrallëherë, Romeo ka një dedikim special për Borën

Nëse Bora është mirë me Donaldin, është mirë edhe me Romeon dhe kjo duket e është ligj për binjakët.

Raporti i Donald Veshaj dhe Bora Zemanit është gjithmonë shumë i komentuar dhe zgjon shumë interes për audiencën shqiptare që kërkon të dijë më shumë rreth tyre. Që pas ribashkimit, postimet e tyre krah njëri-tjetrit në rrjetet sociale kanë qenë pa kursim.

Së fundmi vlerësimi që i ka bërë Romeo ‘kunatës’ së tij, duket se ka kaluar çdo pritshmëri. Aktori i humorit ka postuar së fundmi një foto në ‘Instastory’ ku shfaqet i përqafuar me Borën, dhe këtë moment ai e përshkruan me shprehjen e famshme: Kush ka motër botën ka.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu