Ky është futbollisti i kombëtares shqiptare me orë 190 mijë dollarë (FOTO)

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj është parë në konferencën e djeshme për shtyp me një orë luksoze.

Bëhet fjalë për një orë të markës zviceriane Audemars Piguet, me flori të bardhë dhe diamantë, që kushton rreth 190 000 dollarë.

Elseid Hysaj është një nga mbrojtësit e djathtë më të mirë në Serinë A italiane dhe ka një pagë prej 1,6 milionë eurosh në sezon.

Aktualisht, mbrojtësi shkodran kërkohet nga Inter, Juventus dhe Manchester United.

Foto:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu