L’Equipe: Barça paguan klauzolën e Griezmann prej 120 milionë euro

Bazuar në një raport nga L’Equipe, Barcelona tashmë ka paguar shumën prej 120 milionë euro të klauzolës së Antoine Griezmann.

Pagesa është kryer me anë të bankës, prandaj nuk do të jetë efektive deri të premten, transmeton portali arbresh.info.

Menjëherë pas kësaj, lojtari francez do të jetë i lirë dhe mund të nënshkruaj me gjigantin katalunas.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu