Lewandowski mes Bayernit dhe Barçës, duhet të vendosë të ardhmen e tij para 8 korrikut

E ardhmja e Robert Lewandowskit vazhdon të mbetet pezull, pasi akoma sulmuesi ka marrë një vendim përfundimtarë për të ardhmen e tij.

Nëse nga njëra anë qendërsulmuesi polak e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të vazhdojë me Bayern Munich, nga ana tjetër janë vështirësitë e mëdha ekonomike dhe financiare të Barcelonës.

Gjithsesi sipas asaj që mësohet “Sport1”, sulmuesi polak shpreson që problemi të zgjidhet deri më 8 korrik, datë e fillimit të parasezonit për bavarezët.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu