LOGOS – A, sjellë lexuesit shqiptarë “E nesërmja, dje dhe sot” nga Nuredin Nazarko

Shtëpia Botuese Logos – A, lexuesit shqiptarë para vetes ia sjell librin “E nesërmja, dje dhe sot” nga publicisti Nuredin Nazarko.

Për më shumë


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu