Loredana me Hanën nisin një vikend me plotë pozitivitet

Loredana ka ndarë një Tik Tok, për ndjekësit e saj.

Së bashku me Hanën shihen të veshura në rroba gjumi por me plotë pozitivitet.

Siç shihet Hana dita ditës po rritet, dhe po behët si shoqe për Loredanën.

Dy bukuroshet morën shumë komente nga ndjekësit e tyre, shkruan “Kosovarja”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu