Lotët që përlotin çdo shqiptarë, A janë të fundit? (VIDEO)

Sekuenca nga videot që përlotën gjithë shqiptarët. Rrëfime dhe mesazhe prekëse nga nënat e shqiptarëve të dënuar pafajsisht, të cilave askush nuk ju ka rrezistuar pa i shikuar deri në fund. A do të jenë këta lotët e fundit që derdhin nënat dhe baballarët shqiptarë. Kjo varet prej nesh. Ndiqni videon pa koment:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu