Majk dhe Ledri nxjerrin në dritë projektin më të ri, provojnë spanjisht (VIDEO)

Më në fund, projekti i Majk dhe Ledrit ka parë dritën e publikimit. Kënga që përflitet prej kohësh se është gati, është nxjerrë dje në ora 17:00, sipas paralajmërimit paraprak të djemve.

Kënga e titulluar ‘Marr” e kombinuar shqip dhe spanjisht si duket do të bëhet hit i kësaj vere.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu