Majlinda Kelmendi në pritje të Bidenit (FOTO)

Zëvendëspresidenti amerikan, Joe Biden dhe gruaja e tij Jill Biden, tashmë kanë shkelur tokën e Kosovës.
Në pritje të tyre është presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ambasadori amerikan Delawie, ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku si dhe kampionia e botës në xhudo, Majlinda Kelmend, shkruan lajmi.net.
Biden dhe bashkëshortja e tij kanë përshëndetur ngroht Majlindën, gjithashtu i kanë dhuruar një dhuratë në shenjë urimi për fitoren në Rio.

majlinda-biden1 majlinda-biden2


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu