Man United është gati të ndërpresë kontratën me Ronaldon përpara afatit

Koha e Cristiano Ronaldos në Manchester United ka përfunduar, sipas Neil Custis të The Sun, i cili shpesh ndan lajme të besueshme dhe të nxehta.

Ai tha se Djajtë e Kuq ishin “gati për të prishur” kontratën me portugezin pas intervistës së tij me prezantuesin televiziv Piers Morgan.

Kontrata e 37-vjeçarit me Manchester United skadon në fund të sezonit 2022/23, por Manchester United po “eksploron opsionet e tyre ligjore” për ta ndërprerë atë para kohe.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu