Manchester United gati 130 milionë euro për këto dy lojtarë

Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell.

Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë.

“Djajtë e Kuq”, janë duke shpresuar që të dy lojtarët të jenë në nivel të lartë, pasi gjatë afatit kalimtar kanë blerë mbrojtësin, Harry Maguire.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu