Marku deklarohet pas humbjes: Do të kthehem më i fortë se kurrë

Boksieri shqiptar Florian Marku, u mposht mbrëmë në “O2 Arena” në Londër.

Ai pësoi disfatë nga boksieri britanik, Chris Kongo.

Sot, Marku e ka bërë edhe reagimin e parë.

“Mbreti shqiptar” tha se kishte vite pa e përjetuar një gjë të tillë.

Ai iu premtoi fansave të tij se do të rikthehet më i fortë se kurrë.

“Dua t’ju falënderoj nga zemra të gjithë ata që ishin dje në stadium dhe të gjithë ju që më keni ndjekur nga ekrani”, shkroi Marku në Facebook.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu