Marrëveshja mes Vjosa Osmanit e Albin Kurtit, vjen reagimi i Arban Abrashit

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka thënë se kjo parti sot ka ngritje 4 përqind. Kjo deklaratë e tij vjen pas zyrtarizimit të marrëveshjes mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit.

Abrashi përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se kjo gjë është e faktuar.

“E faktuar. Sot LDK ka ngritje 4%. Vazhdojmë LDK”, ka shkruar Abrashi.

Kujtojmë se LDK dhe Vjosa Osmani kanë pasur vazhdimisht polemika pas përjashtimit të kësaj të fundit nga partia.

E faktuar. Sot LDK ka ngritje 4%. Vazhdojmë LDK.

Posted by Arban Abrashi on Thursday, January 14, 2021

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu