Martohet aktorja e famshme turke, fansat kritika për fustanin (VIDEO)

Çifti i famshëm i aktorëve turq, Hazal Kaya dhe Ali Atay i kanë thënë po njëri-tjetrit këtë të mërkurë. Aktorët kurorëzuan kështu me martesë marrëdhënien e tyre 5-vjeçare dashurore.

Duke lënë mënjanë ceremoninë e mrekullueshme martesore, Hazal Kaya, e njohur për rolet e saj të shumta kinematografike, mes të cilëve edhe atë të Maral, ka marrë kritika të shumta për fustanin e saj të nusërisë.

Stili i veçantë i fustanit megjithëse tërhiqte vëmendjen me ngjyrën, ka marrë kritika nga ndjekësit dhe media.

Video:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu