Mauro Icardi bën hapa pas në karrierë, argjentinasi zgjedh klubin e ri

Ish-sulmuesi i Interit, dikur një bomber i vërtetë në futbollin evropian, u transferua te PSG për një shumë tejët të lartë por nuk përmbushi pritshëmritë e ekipit francez.

Pas disa sezonesh nën hije, sulmuesi argjentinas duket se është me valixhe në duar për të ndryshuar destinacion.

Sipas raportimeve të shumta, Galatasaray ka shfaqur interes për të dhe Icardi ka pranuar klubin turk si shtëpinë e tij të re.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu