Maybach i 2020-ës, do ‘lini mendtë’ pas makinës së mrekullueshme nga Mercedes (VIDEO)

Mercedez është padyshim një nga kompanitë e makinave më të preferuarat në botë. Në “pamjen” e parë modeli Maybach pati një sukses të jashtëzakonshëm dhe u prit shumë mirë nga publiku ku shënoi edhe blerje rekord.

Modeli i fundit që do të jetë në shitje në vitin 2020, mban të njëjtin emër dhe është aq i veçantë sa do të mund të njihet në rrugë edhe nga ata që nuk ia kanë haberin makinave.

Për t’ju lënë të mrekulluar ju ftojmë të shihni videon:

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu