Mblidhet Alternativa, diskutohet bashkëpunimi me Lëvizjen BESA

TV21 mëson se mbrëmjen e nesërme do të mblidhet Kryesia Qendrore e Alternativës dhe do të diskutojë për hapat e ardhshëm të bashkëpunimit me Lëvizjen Besa. Sipas të njëjtave burime, kontaktet e para japin shpresë se bashkëpunimi i parë do të jetë në kuadër të Kuvendit, ndërsa për detajet pritet që Alternativa të njoftojë përfundimit të mbledhjes.

Madje burimi i njëjta për TV21 thotë që konkluzat që do dalin nga mbledhja e Alternativës, “pritet të “dridhin” skenën politike”/tv21.tv


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu