Mbrojtësit të Realit i ndodh e pa pritura gjatë prezantimit (VIDEO)

Reali i Madridit ka prezantuar një tjetër blerje të bujshme për sezonin e ri,qendërmbrojtësin Eder Militao.

Qendërmbrojtësi i ri i Real Madrid, u ndje keq gjatë konferencës së parë për shtyp si lojtar i klubit madrilen.

Braziliani u duk i sikletosur dhe piu ujë, por nuk e mori dot veten.

Militao i tha zëdhënësit të shtypit të Realit se po i merreshin mendtë dhe se nuk mund të vazhdonte dot më konferencën.

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu