Mbyllet në barazim pjesa e parë mes Kosovës dhe Gjeorgjisë

Ka përfunduar me barazim pjesa e parë mes Kosovës dhe Gjeorgjisë e cila po zhvillohet në “Fadil Vokrri”.

Ishin miqtë ata që kaluan në epërsi që në minutën e 11-të me autor, Termike Okriashvillit, pas një gabimi të portierit Aro Muriç.

Kosova në vazhdim e kërkoi me ngulm golin e barazimit, të cilin edhe e gjeti në minutën e 44-të përmes Vedat Muriqit nga penalltia.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu