Me karrocë dhe plagë në kokë, Dea Mishel publikon videon pas operacionit

Pak ditë më parë ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel iu ka nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në kokë, megjithatë ajo nuk dha detaje mbi operacionin që kreu.

Pak kohë më vonë ajo publikoi një foto në Instastory, ku shfaqej pjesa e ënjtur e vendit ku ishte nënshtruar operacionit.

“Ja sa është ënjtur. Plaga është pak më mbrapa. S’jam mërzitur që duket kështu rëndësi ka që jam më mirë. Do fryhet dhe do më duroni me këtë pamje”, shkroi Dea duke treguar njërën anë të fytyrës.

Së fundmi Dea ka postuar një video në TikTok ku shfaqet në karrocë gjatë ditëve ku është kryer ndërhyrja kirurgjikale.

Gjithashtu në video, ka postuar edhe disa pamje të pjesës ku i është nënshtruar operacionit.

@deamichelleeKur do shohim nje dite te bardhe🥲

♬ original sound – RTV KLAN


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu