Me ngjyra të gjalla dhe modele të veçanta, lansohet linja e re e MHK Fashion në “Modë” me Renatën

Me afrimin e stinës së verës afrohen edhe dëshirat për dukje sa më të bukur me ngjyrat e stinës.

Merita Harxhi Koci është disenjatore e njohur e modës.

Ajo ka lansuar së fundmi edhe koleksionin më të ri të kësaj vere që shpreson se do t’i pëlqejë publikut.

Emisioni Modë me Renata Gafurin transmetohet çdo të premte nga ora 20:30.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu