Mendes bën lëvizjen tjetër, tenton ta çojë Ronaldon te klubi historik

Një tjetër lajm për Cristiano Ronaldon, sërish në lidhje me të ardhmen e tij larg anglezëve të Manchester United.

Tani raportohet se menaxheri i tij, Jorge Mendes, po tenton ta transferojë yllin portugez te Marseille që rivalizon me PSG për titullin kampion dhe merr pjesë në Champions League.

Sigurisht një marrëveshje nuk është e lehtë, nisur nga paga 17 milionë euro që Ronaldo merr. Portugezi do t’i ulë pretendimet financiare dhe mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu