Mërgimtari nga Kosova i martuar me zvicerane: Babai i saj më dha 1 milion euro

Një qytetar i Kosovës që jeton në Zvicër me familje, ka rrëfyer për media locale, jetën që bën atje, martesën e tij me zvicerane dhe ka një mendim për femrat shqiptare.

Ai tregon se është martuar në moshë të re dhe tani në moshën 29 vjeqare ka katër vajza. Ai thotë se është shumë i lumtur me zgjedhjen që ka bërë në jetë duke u martuar me një zvicerane dhe falë saj ka siguruar edhe jetën, duke arritur pasurinë afër 1 milionë. E këtë thotë se e ka dhuratë nga babai i nuses.

Megjithatë, thotë asnjëherë nuk e mendon jetën me një shqiptare. Sipas tij, po të martohej me shqiptaren nuk do të kishte këtë pasuri.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu