Messi për Kupën e Botës 2022: Doja shumë të fitoja dhe e dija që Zoti do të më lejonte ta bëja

Kapiteni i Argjentinës, Lionel Messi, ka folur për fitoren e Kupës së Botës 2022. “Është e mahnitshme që gjithçka ndodhi kështu. Doja shumë të fitoja. E dija që Zoti do të më lejonte ta bëja, e kisha atë ndjenjë. Le të gëzojmë fitoren tani!

Kjo është kupa e shumëpritur dhe ja ku është. Shikoni sa i pashëm është! Na u desh të kalonim shumë, por ia dolëm.

Mezi pres të kthehem në Argjentinë,mund ta imagjinoj se çfarë çmendurie do të ndodhë atje”, tha futbollisti më i mirë i turneut në Katar.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu