Mickoski publikon momentin ku prezantohet si “kryetar i Qeverisë së Maqedonisë së Veriut” (VIDEO)

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Hristijan Mickoski ka takuar presidentin e ShBA-së, Joe Biden dhe Jens Stoltenbergun, në kuadër të Samitit të NATO-s, transmeton TV21.

Mickoski, i cili paraprakisht tha se “i dhemb lukthi” kur dëgjon “e Veriut”, sërish ka publikuar videon ku shihet se si prezantohet si “kryetar i Qeverisë së Maqedonisë së Veriut”.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu