Milani shpërblen yllin e mbrojtjes, i bën gati kontratën e re me rritje page

Milani po punon për rinovimet e kontratave me disa prej lojtarëve, pavarësisht se nuk janë në skadencë.

Një prej tyre është mbrojtësi Fikayo Tomori, anglezi që është në marrëveshje me kuqezinjtë deri më 30 qershor 2025.

Bisedimet me qendërmbrojtësin janë në fazë të avancuar dhe i është ofruar rritje page, deri në 3.5 milionë euro.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu