Ministri Lloga për spitalin modular në Tetovë, përgjegjësi patjetër të ketë dhe do të ketë

Ministri i drejtësisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Krenar Lloga përmes një postimi në profilin e tij në FB ka reaguar rreth dokumentarit të IRL.

Lloga në postimin e tij ka shkruar se “Përgjegjësi patjetër të ketë dhe do të ketë”, shkruan Top24


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu