Mobilizohet LSDM-ja, Edmond Ademi në Tearcë (FOTO)

Kolacioni i udhëhequr nga LSDM po mobilozohet për zgjedhjet e së dielës që do të mbahen në vendvotimin 2011 në Tearcë.

Në rrjetet social ka nisur edhe mobilizimi i anëtarëve dhe simpatizantëve të LSDM, për zgjedhjet e vetme që do ripërsëriten me vendim të Gjykatës Administrative, njofton TetovaSot.

Poashtu edhe Edmon Ademi si anëtar i LSDM-së ka nisur aktivitetet për t’i siguruar fitore LSDM-së.
Vendivotimi 2011 i Tearcës do jetë garë e ashpër midis partive maqedonase, pasi nga këtu LSDM mund të sigurojë edhe deputetin e radhës në zonën e gjashtë zgjedhore./TetovaSot


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu