Moti me diell dhe shumë i ngrohtë, temperatura deri në 40 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë, pasdite me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri në 22, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 33 deri në 40 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 21, ajo maksimale do të arrij në 39 gradë Celsiusë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu