Mourinho kërkon te Roma mbrojtësin e Barcelonës

Roma është në kërkim të një tjetër qendërmbrojtësi dhe në skenë ka dalë edhe një emër nga LaLiga. Bëhet fjalë për mbrojtësin francez të Barcelonës, Clement Lenglet.

Me Katalanasit ai e ka mbyllur. Veç Romës edhe Tottenham e do mbrojtësin e qendrës.

Mourinho e do me në skuadër dhe u mbetet drejtuesve ta bindin Lenglet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu