Mucunski: BDI-ja do të shkojë në opozitë

Timço Mucunski nga VMRO në një pres për media tha se thirrja e BDI për bojkot nuk funksionoi. Me bojkotin e zgjedhjeve presidenciale BDI deshi të faktorizohet por dështuan.

Ai tha se kanë disa vërejtje që do të verifikohen më vonë. Dhe se qeveria në ikje është më kriminalja deri më tani. Populli dërgoi mesazh të qartë, po vijnë kohë më të mira.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu