Ndërron jetë babai i Toshe Proeskit

Ka ndërruar jetë Nikolla Proeski, babai i këngëtarit legjenda nga Maqedonia, Toshe Proeski, ndërsa lajmin për ndarjen nga jeta të tij e ka bërë të ditur sot në rrjetet sociale vajza e tij Dora, me fjalët.

“Rrugë të ndritur, babai im”

Prindërit e Toshes, i cili vdiq 16 vjet më parë në një aksident automobilistik në Kroaci, Dominika dhe Nikolla, pas vdekjes së djalit të tyre bënë një jetë të izoluar dhe nuk u shfaqën në publik.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu