Ndiqeni live ardhjen e Joe Biden në Kosovë (VIDEO)

Zëvendëspresidenti amerikan Joe Biden ka mbërritur në Kosovë.
Ai ka ardhur në Kosovë nga Serbia, ku qëndroi gjatë ditës së sotme për takime me krerët shtetërorë serbë.

Nesër Biden pritet të takohet me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministrin Isa Mustafa.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu